BASINDA ZENO

15.12.2011
Selenit Evler hayatınızı değiştirecek
Zeno Yapı

Bursa'ya yeni bir imaj kazandıran huzurlu ve konforlu Zeno Selenit Evler satışa sunuldu.


Bursa'da 'İnsanın kendi evi gibisi yok' sloganıyla yola çıkan Zeno Yapı, huzur ve konforuyla Bursa'ya yeni imaj kazandıran Zeno Selenit Evler'de Bursalılar'ı yeni yaşama davet ediyor.
Şehre ulaşımı kolay olan Zeno Selenit Evler, şehir gürültüsünden uzak olma özelliği de taşıyor. Nilüfer ilçesi Üçevler semti Kültür Mahallesi'nde depreme dayanıklı yapılan Zeno Selenit Evler, Bursalılar'ı hayallerindeki eve kavuşturuyor.
Site içi güvenliği, her daireye özel otoparkı, yüzme havuzu ve çocukların doyasıya eğlenebileceği yeşil alanları ile Bursalılar'a huzur ve konforu bir arada yaşatacak olan Zeno Selenit Evler, yaşanabilir daire planlarıyla da dikkat çekiyor.  Bin 700 metrekare yeşil alanıyla doğa dostu olan Zeno Selenit Evler, 3+1 ve 4+1 dubleks daireleri cazip ödeme koşullarıyla hayalleri gerçeğe dönüştürecek.
3 blok üzerinden hazırlanan 48 dairenin yer aldığı projede 162 metrekare brüt alanıyla 3+1, 262 metrekare brüt alanıyla 4+1 dubleks lüks daireler, cazip fırsatlarıyla projeye olan ilgiyi artırıyor.


Selenit Evler Dijital kataloğu için tıklayınız