BASINDA ZENO

22.07.2013
Zeno Grup ailesi iftarda buluştu

Bursa ekonomisine değer katan şirketler arasında bulunan Zeno Grup şirketlerinin çalışanları iftarda buluştu.


Bursa ekonomisine değer katan şirketler arasında bulunan Zeno Grup şirketlerinin çalışanları iftarda buluştu. Zeno Yapı, Zeno Tekstil, Zeno Medya, Zeno Reklam, Çözüm Reklam, Zeno Ozalit,  ZenoBG, Fevziye Besicilik, Raydın İnşaat, İlay Yapı, Çözüm Yapı şirketlerinin çalışanlarının biraraya geldiği iftarda konuşan Zeno Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Aydın, iftar yemeğine katılan tüm çalışanlarına ve ailelerine teşekkür etti.

Zeno Medya Bursada Bugün Genel Yayın Yönetmeni Necati Kartal da, iftarların çalışanlar arasında kaynaşmayı sağladığını söyledi.
İftar yemeği ile birlikte Zeno Grup çalışanları birbirleriyle hasret giderdi.

ZENO GRUP HAKKINDA

Üretim, ithalat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve ülke pazarındaki iş gücü etkisiyle ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Zeno Grup'un başarı öyküsünün temelleri, 1960'lı yılların başında Bursa'da atılmıştır.
40 yılı aşkın bir süre birçok sektörde faaliyet gösteren ve 2000'li yıllarda Bursa'nın en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Zeno Grup'un, faaliyetleri gayrimenkulden tekstile, gıdadan baskıya, medyadan reklama kadar geniş bir alana yayılmaktadır. 2011 yılı itibariyle Zeno Grup, altı ana alanda faaliyet göstermektedir:
Gayrimenkul, tekstil, gıda, reklam, baskı ve medya...
Her geçen gün inşaat alanındaki çalışmalarıyla hızla büyüyen ve Kasımoğulları ismiyle çıktığı sektör yolculuğunu Zeno Yapı ismiyle sürdüren, okul, hastane, konut ve iş merkezi gibi inşaalarıyla sektörde önemli bir pazar payına sahip olan Zeno Grup: 2005 yılında Zeno Reklam ve Çözüm Reklam'ı, 2008 yılında Zeno Ozalit'i, 2010 yılında Rim'i, Xeno Tekstil ve Feyziye Hayvancılığı bünyesine katmıştır. 2011 yılında bünyesine kattığı İlay A.Ş. ile gayrimenkul sektöründeki pazar payını genişletmiştir.
Ülkemizin ağır bir ekonomik kriz yaşadığı 2001 yılında dahi büyümeyi sürdürerek günümüze gelen Zeno Grup: bugün 14 şirketi, 200'ü aşkın çalışanıyla ve yıllık 20 milyon dolar işlem hacmi ile ülke toplumunun yaşam kalitesi için çalışmaktadır.