YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI


Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Her geçen gün hızla büyüyen Zeno Grup dünya standartlarındaki ürün-hizmet kalitesiyle ve sürdürülebilir başarı hedefiyle küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyor. Kuruluşundan bugüne faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde başarılı çalışmalara imza atan Zeno Grup, geliştirdiği yenilikçi projeleri iş süreçlerine yansıtarak iş dünyasına fark katıyor. Toplumsal konulardaki sorumluluğunu iş sorumluluğunun önemli bir parçası olarak gören Zeno Grup, bu alanda da hayata değer katacak çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

Sürdürülebilir kurumsal büyüme sağlamayı ve dünya pazarlarında önemli bir konum edinmeyi planlayan Zeno Grup bu yolda ilerlerken araştırma ve geliştirme çalışmalarına da ağırlık veriyor.

Zeno Grup bugün, 14 şirketi ve 200'ü aşkın çalışanıyla, ülke geleceği için çalışıyor. Zeno Grup olarak, içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, aynı zamanda, gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerle Türkiye'nin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle, tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,
Recep Aydın